Yönetici / 2019-05-05

0532 735 08 68 Tıkla Hemen ARA 

Mersin Mezitli - Tece - Tömük ve davultepe 'de elektrik tamir bakım ve ev tadilatlarında, Tecrübeli ve güvenilir Elektrik ustası isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Tamir işlerinizde sürekli güvenlik ön plandadır, Priz değişimi, lamba ve avize yenilemelerde, banyo tesisatı, yeni tadilat yapacağınız evinizin tüm tadilat işlerinde gözünüz kapalı bizi arayabilirsiniz.

Uzun süre kullanılmayan yazlık, bağ evi, yayla evi elektrik tesisatlarını elden geçirip arızalı bölümleri onarabiliriz.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz.
Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.
İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz.
 
7\24 tüm elektrik arıza ve montajlarınızda garantili işçilik ile hizmetinizdeyiz.tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için irtibata gecebilirisiniz. daire içi tesisat değişimi ve yeni tesisat kurulumu.aydınlatma işleri,kamera ve yangın algılama sistemleri.led aydınlatma. pano kurulumu ve düzeni.bina sayaç panoalrının değişimi vb. diğer işlerinizde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.